M-Tech H7-es LED szett Platinum 9-36V 40W (szett)
Az M-Tech Platinum LED SET jelenleg a piacon elérhető legfejlettebb konstrukció. Termék előnyei: OSRAM Opto félvezetők Gondosan kiválasztott, márkás diódák használata kiemelkedő megbízhatóságot és hatékonyságot garantál. Európai autókba formatervezés és mechanikus gyártás A LED-ek pontos összeszerelése, modern SMT gépekkel történik. A hőcső technológián alapuló hőátadás, közvetlenül a hűtlapokra helyezett LED-ekkel kombinálva biztosítja a lehető legjobb hőelvezetést. Termékünket fejlett mikroprocesszorral látjuk el. A H7 LED SET-et arra tervezték, hogy a fényszóró színét eredeti sárga színből kristálytiszta nappali fénnyé alakítsa. Az LSO készlet 200% -kal több fényt nyújt a hagyományos halogén izzókhoz képest. Az alkalmazott SMD LED-ek nagy sávszélességű multi-chipeken alapulnak, ami a teljesítmény két kulcsfontosságú tényezőjét befolyásolja:
- Jobb láthatóság
- szélesebb fénysugár
- Tökéletesen fókuszált fénykibocsátás
- akár 5200 lumenig
Leírás:
- Megnevezés: H7
- Szín: 5700K
- Hűtés: Passzív
- LED típus: OSRAM Opto félvezetők
- Ház: alumínium ötvözet
- Orsó: Réz
- Feszültség: 9–36 V DC 1.5A / 2.3A
- Teljesítmény: legfeljebb 40W / 60W (teljes készlet)
- Élettartam: 30 000h
- Lumen: Max. 5200lm (teljes készlet)
Amennyiben a termék rendelkezik hordtáskával/tárolódobozzal, az a termék tartozékaként, annak elválaszthatatlan részét képezi!
Az itt található információk a gyártó/beszállító által megadott adatok. Törekszünk, hogy minden információt naprakészen tartsunk!
Jótállási információk:
Fogyasztók részére, tartós fogyasztási cikkek esetében, az alábbiak szerint vállalunk garanciát/jótállást a 270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet, 151/2003 (IX.22.) kormányrendelet, 10/2024. (VI.28.) IM rendelet alapján:
- 10.000 Ft - 250.000Ft - 24 hónap
- 250.001 Ft felett - 36 hónap
- A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nem vonatkozik jótállási kötelezettség